DSG Pallas Jeugdnieuws

DSG Pallas Archief Info/Contact ☰ MENU
Deventer, 18-03-17  auteur: Gorrit Smit

William Shakhverdian wint 15e DSG Pallas jeugdtoernooi

De Ermelonaar maakte zijn favorietenrol waar. Palladiaan Ruben Schreuder werd knap tweede. William verloor slechts 1 partij en eindigde op 6 punten.
Ruben had een puntje minder en scoorde evenveel als Stein van Tol uit Wijchen.
Het onderling resultaat zorgde er echter voor dat Stein uiteindelijk derde werd.

Foto: winnaars Toernooigroep


*>> Uitslagen Toernooigroep <<*
----------

Een nieuwigheid dit jaar was Rinus, het razende rad van fortuin.
Dit door George Knottnerus in elkaar gezette bijzonder fraaie product werd onder grote belangstelling gebruikt om mooie prijzen te verloten.

Foto: Renate Harmsen toont één van de prijzen

----------

De heren van groep A wisten het bloedstollend spannend te maken.
Deventenaar en Pallaslid Bas Capel won uiteindelijk met 4 1/2 punt, maar er waren vier spelers die op 4 punten eindigden.
Na het nodige rekenwerk bleek dat Nijs Ogink (ook Palladiaan uit Deventer) en Julian van Kuijk uit Dieren (Velpse SV) in een barrage moesten strijden om plaats 2 en 3.
Nijs won.

Foto: winnaars A-groep


*>> Uitslagen Groep A <<*
----------

Sharwan Boedhoe van de Schaakmaat uit Apeldoorn en Feike Harmsen van DSG Pallas waren duidelijk de sterksten in groep B.
Beide haalden 6 punten, maar het onderling resultaat zorgde er voor dat Sharwan tot winnaar werd uitgeroepen.
Na Feike werd een andere Palladiaan derde; Fabian Arentsen met 4 1/2 punt.

Foto: winnaars groep B


*>> Uitslagen Groep B <<*
----------

Twee broers uit Arnhem van de Toren op het podium in groep C.
Ruben Loonen won de groep met 5 1/2 punt en zijn broer Sjoerd werd derde met 5 punt.
Alleen Apeldoorner Oscar Adams van de Schaakmaat wist zich daar op basis van onderling resultaat tussen te wurmen.

*>> Uitslagen Groep C <<*
----------

Een volledig Pallas podium bij groep D.
Mattias Oosterhuis was de enige met een 100% score en won, gevolgd door Bram Wierbos met 5 punten.
Vigo Stam had een barrage tegen Merijn Jansen (Toren Arnhem) en Karsten Dam (de Stelling Oosterbeek) nodig om de derde stek te bemachtigen.

Foto: winnaars groep D


*>> Uitslagen Groep D <<*
----------

Faya Damen (de Stelling Oosterbeek) Elijah Sampson (Toren Arnhem) haalden beide 5 punten in groep E.
Het onderling resultaat zorgde er voor dat Faya eerste werd, en daarmee ook de enige winnares .
Levi Grave van DSG Pallas werd derde.

Foto: winnaars groep E


*>> Uitslagen Groep E <<*
----------

In groep F zorgde Eelco Adams van de Schaakmaat er voor dat de eerste prijs mee ging over de IJssel.
Julian Martens (DSG Pallas) werd tweede met hetzelfde aantal punten (OR) en na wat gepuzzel in de uitslagen bleek dat clubgenoot Rik de Jong op basis van onderling resultaat David Banjo uit Deventer en Thije Hoekema uit Oosterbeek (de Stelling) voor bleef en derde werd.

*>> Uitslagen Groep F <<*
----------

Niels Hajée nam de eerste prijs van groep G mee naar Oosterbeek. Als lid van de Stelling haalde hij 6 punten.
De Deventenaren Kristian Oosterhuis en Thijs Verhagen haalden elk 5 punten.
Omdat Kristian de onderlinge partij had gewonnen werd hij tweede.

Foto: winnaars groep G


*>> Uitslagen Groep G <<*
----------

Een bijzondere H-groep dit jaar.
Om niet met bekers te blijven zitten, was er uit de combinatie van de F- en G-groep een apart klassement gevormd voor de niet-prijswinnaars.
Na een barrage won Thije Hoekema (de Stelling Oosterbeek) deze groep voor Fieke Adams (warm-draai-lid van de Schaakmaat uit Apeldoorn) die tweede werd.
Deventenaar David Banjo werd derde.

Alle toernooidirecteuren kunnen contact opnemen met DSG Pallas voor de berekeningsmethode van een dergelijk klassement.
----------

Tot volgend jaar !!



Foto's : George Knottnerus